چرا تصمیم‌یار؟

چون

درباره تصمیم‌یار

ما گروهی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی و شهید بهشتی در رشته‌های علوم مدیریت، علوم داده‌ها، ریاضی و آمار، و فناوری اطلاعات هستیم که در دوران کاری خود در سازمان‌های مختلف به این بینش رسیده‌ایم که گوهر فعالیت‌های مدیریتی، تصمیم‌گیری است و نگین فرایند تصمیم‌گیری، ارائهٔ خوب و مؤثر داده‌ها و اطلاعات به مدیران تصمیم‌گیر است.

برای موفقیت نظام‌مند کسب‌وکارتان، در سطوح راهبردی و عملیاتی، شما و همراهان‌تان، می‌بایست بر مبنای شواهد عینی و محکم تصمیم بگیرید. در یک تصمیم درست، این شواهد هستند که باید بر شمّ بازاریابانه و شهود راهبردی شما صحّه بگذارند. داده‌ها و اطلاعات خود را به ما بسپارید تا با گزارش‌های تعاملی، پویا و چشم‌نواز ما، بتوانید مسئلهٔ خود را شفاف ببینید.

اگر در این راه، برای دستیابی به بینش و آگاهی دربارهٔ مسائل پیچیدهٔ خود، به کمک ما نیاز داشتید، با ارائهٔ «ابزارهای تصمیم‌گیری و تحلیل‌های سادهٔ پیشرفتهٔ مدیریتی» همراه‌تان هستیم. اگر داده‌ها و اطلاعات مناسب لازم برای تصمیم‌گیری نظام‌مند شواهدمحور درست و دقیق دربارهٔ مسئلهٔ خود را ندارید، با ارائهٔ «ارزیابی‌های مختلف سازمانی و مالی» هم‌یار شما هستیم. اگر می‌خواهید به همه‌جای سازمان خود رنگ روشن و یکپارچهٔ هوشمندی بزنید، در «مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های اطلاعاتی مدیریتی مناسب» در خدمت‌تان خواهیم بود، تا همواره چند کلیک با یک تصمیم هوشمند فاصله داشته باشید و بدانید که برنده خواهید بود. سرانجام نیز، اگر برای اجرای تصمیم‌های‌تان به زیرساخت‌های سازمانی نیاز داشتید، با طراحی ساختار، فرایند و سیستم‌های مدیریتی می‌توانیم به شما کمک کنیم. در یک کلام دغدغه‌های درون‌سازمانی کسب‌وکارتان را به ما بسپارید و با آرامش و بینش به فتح محیط بیرونی و کسب رضایت مشتریان‌تان بپردازید.

در این راه پررنج برای رسیدن گنج بهترین تصمیم، تعهد ما براین است از به‌روزترین فناوری‌های نرم‌افزاری اطلاعاتی و دانش مدیریتی برای خدمت‌رسانی و کسب رضایت شما بهره ببریم.

ما حاضریم زیان مالی متحمل شویم، اما به ارزش‌های خود پایبند باشیم:

  • درست‌کاری
  • کیفیت
  • انصاف
  • یادگیری مستمر

ما بر آنیم سازمانی بسازیم که بر دو پایهٔ «پایایی پویا» و «مسئولیت‌پذیری» تک‌تک ما استوار باشد.

یعنی فضایی صمیمی که با همکاران‌مان در آن پیوسته بیاموزیم و آموخته‌های خود را پیوسته پالایش کنیم و بدانیم که این آموزش و آموختنِ پیوسته و پیوسته نو شدن عصای معجزه‌گر ما برای ماندگاری در صحنهٔ کسب‌وکار است. بر آنیم که فضایی فراهم سازیم که هر آن‌که ایده‌ای دارد که می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند، در جو سرشار از اعتماد، ایدهٔ خود را با همکاری ما به عمل تبدیل کند و بداند که موفقیت او، موفقیت ماست و تسهیم منافع احتمالی آتی آن طرح با انصاف انجام خواهد و این یگانه شرط کافی ماندگاری یک همکاری برنده-برنده است.

فرایندها، ساختار و فرهنگ سازمان خود را چنان توسعه دهیم و بپویم که همواره مسئولیت‌پذیری و انگیزه تک‌تک ما برای انجام درست کار درست برای خدمت‌رسانی به مشتریان و کسب رضایت آن‌ها بیشینه شود.

خدمات تحلیل داده‌های سازمانی و داده‌نمایی مدیریتی

خودارزیابی‌های توسعه سازمانی

خدمات توسعه سازمانی و تحلیل کسب‌وکار